Egjio

EGJIO

Bileta për në Egjio

Udhëtoni nga Tirana, Durrësi, Shkodra, Laçi, Lezha, Lushnja, Fieri, Rrogozhina, Elbasani, Berati, Kuçova, Ura Vajgurore, dhe Tepelena, drejt qytetit të Egjios me siguri dhe komoditet, me autobusët e firmës Top Lines

Pak fjalë rreth Egjios

Egjio është qytet i Greqisë që ndodhet në afërsi të Patrës.

Oraret e TOP-LINES Tiranë Egjio

Çdo ditë firma TOP LINES kryen 3 udhëtime Tiranë Egjio në këto orare:

 • Orari i mëngjesit që niset në orën 4.00
 • Orari i mbasdites që niset në orën 15.00
 • Orari i darkës që niset në orën 17.00

Për të mësuar oraret e nisjes nga qytetet e tjera të Shqipërisë drejt Egjios klikoni këtu https://top-lines.al/oraret/

Zakonisht gjatë sezonit të verës si dhe gjatë festave të Krishtlindjeve dhe Pashkëve, ka orare dhe linja shtesë për në Egjio

 

Çmimet e biletës

Çmimet e biletës e firmës TOP LINES nga Tirana për në Egjio janë :

Biletë vetëm vajtje: 40€
Biletë vajtje ardhje : 70€
Biletë për fëmijët vetëm vajtje (4-12 vjeç) : 25€
Biletë për fëmijët vajtje ardhje (4-12 vjeç) : 45€
Për fëmijë 0-4 vjeç pa sedilje : FALAS

 

Për të mësuar çmimet e biletës nga qytetet e tjera të Shqipërisë drejt Egjios klikoni këtu https://top-lines.al/cmimet/

Zyra e Top Lines në Athinë

Zyra e Top Lines në Athinë ndodhet në qëndër të Athinës. Rruga Psaron 4 Sheshi Karaiskaki lagja Metaksurgjio Athinë. Zyra ndodhet disa metra larg stacionit të metrosë Metaksurgjio
Telefon. : 2105203350 – 51 – 52(FAX)
email : [email protected]
website: www.top-lines.gr

Rezervime online
Për të rezervuar bileta online  për në Egjio plotësoni formën e mëposhtëme

  Emri

  Mbiemri

  Telefoni

  Sa veta udhëtoni 

  Sa fëmijë 

  Mënyra e udhëtimit
  Vetëm vajtjeVajtje ardhje 

  Orari
  4.00 Mëngjes15.00 Mbasdite17.00 Darkë

  Nisja

  Mbërritja 

  Data e nisjes

  Pranoj kushtet e politikës së privatësisë. Për të lexuar politikën e privatësisë klikoni këtu www.top-lines.gr/politika-e-provatesise
  Pranoj kushtet e politikës së provatësisë

  Të dhënat e mia të përdoren për qëllime reklame dhe marketingu
  PranojNuk pranoj